אם אתם מחפשים מורה נהיגה מומלץ ומקצועי בחולון - הגעתם למקום הנכון! דברו איתנו עוד היום 072-3316998 ותוך יום-יומיים תתחילו ללמוד

בית ספר לנהיגה שלנו  בחולון מאפשר לכם ללמוד נהיגה עם מורה נהיגה (יש לנו כמה אופציות) מקצועי, אמין, נוח ורגוע - שיאפשר לכם ללמוד נהיגה אחראית ורגועה מצד אחד, באווירה נעימה וקלילה מצד שני. להורים - אנחנו מקפידים על לימוד נהיגה ברמה המקצועית הגבוהה ביותר, מעל ל100,000 תלמידים עברו אצלנו שיעורי נהיגה בחולון והפכו לנהגים אחראים ורגועים על הכביש.אנחנו מאמינים שאיכות הנהג על הכביש נקבעת כבר בזמן שלומד נהיגה. העקרונות שנותן לו מורה נהיגה מקצועי - הם אלו שנותנים לו מאוחר יותר את הכלים והיכולות להתמודד בצורה טובה יותר עם מה שקורה בכבישי ישראל. מורה נהיגה שלא מעגל פינות, לא מקצר הליכים ודואג "רק לעבור טסט" - הוא מורה נהיגה שיאפשר לכם או לילדכם להפוך לנהג איכותי ובטוח יותר. זה לא אומר שהשיעורים לא מהנים, זה לא אומר שמלמדים דברים מיותרים - זה רק אומר שאנחנו לא מקלים ראש בהליך לימוד נהיגה, וכל מורי נהיגה שלנו בחולון ובסניפים אחרים שלנו ברחבי הארץ  - עושים זאת בצורה המקצועית והמכובדת ביותר.

" אני רוצה להגיד לכם שהתחלתי אצל מורה נהיגה שהמליצה חברה שלי, ואחרי 2 שיעורים הייתי כל כך בלחץ מהשיעורים וממה שקורה בהם, הדרך שהוא ניהל את השיעור ודיבר אלי - ממש הפחיד אותי. עברתי מורה נהיגה ופניתי אל driver2b והמורים שלהם, במיוחד מורה שקיבלתי בחולון - היה פשוט נהדר! רגוע אבל עם בטחון, ומקצועי מאוד. ממליצה בחום."

בחירת מורה נהיגה

חשוב מאוד לשים דגש על מקצועיות, רמת כלי הרכב, מומלץ מאוד לעבור שיעור ניסיון, עלות הוצאת הרישיון ואפשרויות המימון (לדוגמא רישיון על חשבון פיקדון), האם יש קורס תיאוריה ועוד ועוד. המורים שלנו והרכבים שלנו הם הטובים והאמינים ביותר שתמצאו. אנו גם יכולים להציע לכם מספר אפשרויות מימון.


רק אצלנו: טסט תוך חודש!!!
ומתנה בשווי 1000 ש"ח לנרשמים בנובמבר/דצמבר
התקשרו עכשיו 072-3316998


יש לנו הצעה מעולה ללימוד נהיגה בחולון - בקבלנות או לפי שיעור, מחירים הוגנים - דברו איתנו 072-3316998 או מלאו את הטופס בצד שמאל.

סוג רישיון שאתם רוצים

אנחנו אחד מבתי הספר היחידים שמנוסים ומקצועיים בכל סוגי הרישיונות. כמובן רישיון נהיגה פרטי יש לנו מספר מורי נהיגה בחולון, אבל גם רישיון למשאית בחולון (כבד או קל), רישיון אוטובוס בחולון ולמעשה כל סוגי הרישיונות. נשמח לעמוד לרשותכם על פי הדרישות שלכם.